Trecom

Trecom jest firmą działającą w branży IT, której głównym obszarem działania jest projektowanie, wdrażanie i integracja złożonych systemów informatycznych oraz zagwarantowanie ich bezpiecznego funkcjonowania.

Nasza historia to 25 lat sukcesów w budowaniu, optymalizacji i utrzymywaniu systemów naszych Klientów. To także nasze kompetencje w zapewnianiu cyberbezpieczeństwa oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych w integracji komunikacji.

Codziennie wspieramy naszych Klientów w zadaniach związanych z obszarami Security, Data Center, Collaboration i Enterprise Networking, współpracując z ich działami IT i nieustannie dążąc do optymalizacji oraz rozwoju posiadanej przez nich infrastruktury. Ważną częścią naszej oferty jest również Centrum Innowacji i Szkoleń oraz Centrum Egzaminacyjne Pearson Vue

Obecnie nasze biura znajdują się w pięciu największych i strategicznie najważniejszych miastach w Polsce. Właśnie tam znajdują się siedziby międzynarodowych korporacji oraz znaczące uczelnie i ośrodki naukowe. Dzięki temu zawsze jesteśmy w samym centrum najważniejszych wydarzeń związanych z rynkiem IT.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland

Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.