Tomasz Matuła

Information and Technology Executive, Business & ICT Advisor

Ekspert i menedżer rynku ICT oraz telco z ponad 26 letnią praktyką w biznesie. Kluczowe dziedziny jego pracy to transformacja biznesu i IT, wdrażanie zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych, cyberbezpieczeństwo i ochrona informacji, usługi ICT.

Odpowiadał i rozwijał ww. obszary w ABB, PTK Centertel, Telekomunikacji Polskiej oraz Orange Polska. Od 2018 roku współpracuje jako trusted advisor z międzynarodowymi i polskimi firmami. Dyrektor programowy Programu CIONET Security Excellence.

Absolwent Politechniki Śląskiej. W 2002 roku uzyskał Międzynarodowy Dyplom Managementu IFG (MBA) Francuskiego Instytutu Zarządzania, w 2009 ukończył Advanced Management Program IESE Business School Uniwersytetu Nawarra. awiam

Zdobył tytuł CIO Roku w 2010. W 2016 roku wyróżniony tytułem Digital Leader of the Year POLSKA. W 2017 został finalistą European CIO of the Year.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland

Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.